Бурса / Турция


Бурса / Турция

IMG_2584

ДОМ ДЕТАЛИ D:4

 

Тип дома: 4+1

КОЛИЧЕСТВО ЛЮДЕЙ: 10

САД & БАССЕЙН: поделился

ванная: 2

 

ДЕТАЛИ

 

Бурса в течение многих лет, сделал столицей Османской империи и один из самых передовых провинций страны. Османгзи является одним из центральных районов Бурсы. Наш объект Dreamofholiday Бурса находится в частей Демиртаş Джумхуриети в районe Османгзи, всего в 5 минутах езды от центра города, Улудаг 40 км, а символы города Мечеть Улу-Джами, Ешиль Тюрбе, Гробница Эмира Султана 5-6 км, в 3-х минутах езды от Ботанического зоопаркa. Наши yважаемые гости могут воспользоваться;

 

*** Бассейн,
*** Открытый плавательный бассейн,
*** Фитнес,
*** Сауна,
*** Турецкая баня,
*** Анимация,
*** Открытый кинотеатр

*** Cпортивные площадки

 

В удивительной место для отдыха, специально предназначенного для наших уважаемых гостей вы можете арендовать каноэ в искусственном озере в передней части объектa, воспользуйтесь доставкой на дом супермаркета, 7/24 службы безопасности, с эксклюзивным дизайном вы будете чувствовать себя особенным.

 

транспорт

 

Mudanya порт:20 km

Ялова порт : 70 km

Бурса автовокзал:2 km

Бурса аэропорт:50 km

 

 

Туризма районы

 

 

Бурса  Улудаг:40 km

зоопарк сад:3 km

центр:7 km

 

 

УСЛУГИ ВКЛЮЧЕНКЫЕ В ЦЕНУ..!

 

 

*** Расходы за потребления газа,электричества, воды и кондиционер

*** Встреча клиента,предоставление писменной или устной информации

*** Предоставление информации по проведению повседневной деятельности и туры

*** Смена постельного белья,полотенец,промежуточная уборка помещения

*** 24-часовая помощь и консультация *Включенные в договор рестораны, бары и торговые центры, скидки до 20%

*** За приемлимую цену ,так же может быть включен в стоимость аренды, завтрак и сервисное обслуживание

*** На фотографиях показанны образцы квартир. В квартире могут незначительно отличаться мебель, постельное белье и полотенца.

 

Почувствуйте разницу вместе с DREAMOFHOLIDAY..!
Reklamlar

About Dream Of Holiday

Arsis Group tecrubeli yapısı ile misafirlerimizin beklentilerini ve isteklerini doğru analiz edip bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında aranan güvenilir bir firma olmuştur.Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde tatil ve seyahat imkanları doğrultusunda geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.Arsis Group birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları misafirlerimizle buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil ve seyahat fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatil ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir. Arsis Group olarak Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite-fiyat dengesinde onlarca fırsat sunmakta olup, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Trabzon, Antalya, Fethiye, Marmaris, Alanya, Kalkan, Kuşadası, Sapanca, Hatay’da’da ofis ve temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmekte olup sosyal aktivitelerinde de her an destek vermekteyiz.
Görsel | Bu yazı bursa, Daire, дома, seyahat, Travel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s