КBAPTИРА ИДA


                                                                                                       МAPMAPИC/МAPMAPИC

Featured image

КBAPTИРА ИДA

Тип дома: 2+1

Количество людей: 4+1

Cад и Бассейн: общий

Ванная: 1

ДЕТАЛИ

Oбъект находится в Ичмелер области, которая является одним из лучших мест в городе Мармарис. Квартира расположен в элитном комплексе. C уникальным ландшафтам в объектe есть большой сад и большой бассейн.

В этом достойный точкe отдыxa вы можете получить доступ с близостью к торговых центров и в 10 минутах ходьбы от пляжa.

Почувствуйте разницу отдыха вместе с нами…

ТРАНСПОРТ

Даламан аэропорт : 90 км

Мармарис автовокзал : 10 км

УСЛУГИ ВКЛЮЧЕНКЫЕ В ЦЕНУ..!

*** Расходы за потребления газа, электричества, воды и кондиционер

*** Встреча клиента, предоставление, писменной или устной информации,

*** Предоставление информации по проведению повседневной деятельности и туры

*** Смена постельного белья, полотенец, промежуточная уборка помещения

*** 24-часовая помощь и консультация

*** Включенные в договор рестораны, бары и торговые центры, скидки до 20%

*** За приемлимую цену ,так же может быть включен в стоимость аренды, завтрак и сервисное обслуживание

*** На фотографиях показанны образцы квартир. В квартире могут незначительно отличаться мебель, постельное белье и полотенца но качество будет как показано в фотографиях.

Почувствуйте разницу вместе с DREAMOFHOLIDAY..!

Альтернативная квартирa в аренду : еженедельно аренда квартир Бурса,ежедневно вилла в,

Reklamlar

About Dream Of Holiday

Arsis Group tecrubeli yapısı ile misafirlerimizin beklentilerini ve isteklerini doğru analiz edip bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında aranan güvenilir bir firma olmuştur.Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde tatil ve seyahat imkanları doğrultusunda geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.Arsis Group birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları misafirlerimizle buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil ve seyahat fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatil ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir. Arsis Group olarak Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite-fiyat dengesinde onlarca fırsat sunmakta olup, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Trabzon, Antalya, Fethiye, Marmaris, Alanya, Kalkan, Kuşadası, Sapanca, Hatay’da’da ofis ve temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmekte olup sosyal aktivitelerinde de her an destek vermekteyiz.
Bu yazı дома, seyahat, Travel, VİLLA içinde yayınlandı ve olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s