ОТДЫХ В ЧАНАККАЛЕ


ОТДЫХ В ЧАНАККАЛЕ
 2476

Чанаккале расположен в регионе Мраморного моря, однако является важным городом Эгейского побережья. Этот город – музей под открытым небом. Из-за его стратегического расположения многие древние цивилизации пытались взять под контроль этот район. История Чанаккале это в том числе история Троянской войны. В те времена город был известен как Дарданеллы. Последние годы Турецкие власти проводят здесь много реставрационных и исследовательских работ, что только повышает туристическую привлекательность района. Мы можем перечислить самые интересные точки на туристическом маршруте Чанаккале:

 

Музей памяти павших: также известный как музей войны Чанаккале. Открыт в память о Дарданелльской операции и битве при Чанаккале во время Первой мировой войны.

 

Древний город Троя: Всемирно известный город, о котором ходят легенды, придания и мифы. Но и реальная история этого великого города насчитывает более 5000 лет.

 

Остров Бозджаада: девственные пляжи с чистейшей водой и нежным песком ждут Вас на этом острове. Также на острове можно найти и очень интересные исторические достопримечательности, в том числе огромную величественную крепость.

 

Замок Килибахир: огромная крепость, построенная во время осады Стамбула султаном Мехметом. Расположенная напротив центра Чанаккале, с нее открывается невероятный вид на море, а историческая ценность не вызывает сомнений.

 

Залив Сарос: полуостров Галлиполи и залив Сарос являют собой невероятное по красоте место, которое западает в душу и посещение которого остается в памяти надолго.

 

Храм Афины в Ассе: это место окутано античной мифологией, а артефакты 6-го века помогут Вам перенестись в прошлое и совершить экскурсию в историю.

 

 

Reklamlar

About Dream Of Holiday

Arsis Group tecrubeli yapısı ile misafirlerimizin beklentilerini ve isteklerini doğru analiz edip bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında aranan güvenilir bir firma olmuştur.Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde tatil ve seyahat imkanları doğrultusunda geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.Arsis Group birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları misafirlerimizle buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil ve seyahat fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatil ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir. Arsis Group olarak Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite-fiyat dengesinde onlarca fırsat sunmakta olup, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Trabzon, Antalya, Fethiye, Marmaris, Alanya, Kalkan, Kuşadası, Sapanca, Hatay’da’da ofis ve temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.Bünyemizde çalışan personellerimiz hızlı çözüm üreten profesyonel anlayışla konuklarımızı memnun etmekte olup sosyal aktivitelerinde de her an destek vermekteyiz.
Bu yazı Travel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s